Witamy

Na Naszej Stronie

 • Serdecznie witamy na stronie firmy All done PR Aldona Węgrzynowicz.
  Jesteśmy wyspecjalizowaną agencją PR, która realizuje komunikacyjne interesy instytucji, firm i osób z jednej strony oraz dziennikarzy, przedstawicieli świata mediów i innych grup docelowych z drugiej strony. Naszym głównym celem jest pomaganie naszym Klientom w budowaniu pozytywnego wizerunku. Dysponujemy fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, co bezpośrednio przekłada się na efekty naszej pracy. Dzięki temu rozumiemy potrzeby naszych Klientów, ale także potrzeby mediów. Wyznajemy zasadę, że aby dobrze wykonywać swoją pracę trzeba ją przede wszystkim lubić, podchodzić do niej z ogromnym entuzjazmem i pasją. Kluczem do najlepszych relacji z naszymi Klientami jest wzajemne zrozumienie, zaufanie oraz szacunek.

Misja

Naszej Firmy

 • Misją naszej firmy jest fachowa obsługa naszych Klientów oraz maksymalne zaspokajanie ich potrzeb w zakresie budowania pozytywnego wizerunku oraz komunikacji z otoczeniem.
  Działania nasze są w szczególności ukierunkowane na:
 • zadowolenie odbiorców z jakości oferowanych przez nas usług;
 • przestrzeganie zasad etyki zawodowej;
 • budowanie wzajemnego zaufania;

Właściciel

Firmy

 • Właścicielka firmy All done PR Aldona Węgrzynowicz to wieloletnia rzecznik prasowa czołowych instytucji w województwie śląskim- Służby Celnej oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ukończyła studia zarówno na kierunku zarządzanie i marketing, jak i studia dziennikarskie o specjalności PR.Od kilkunastu lat jej kariera zawodowa nierozerwalnie związana jest ze współpracą z mediami. W 2000 roku rozpoczęła pracę w Izbie Celnej w Katowicach. Już cztery lata później, Dyrektor Izby Celnej w Katowicach dostrzegając jej predyspozycje do pracy z mediami, mianował ją do służby w biurze prasowym Izby Celnej w Katowicach, zaś od 2008 roku do 2013 roku była rzecznikiem prasowym Izby Celnej w Katowicach (jednoosobowo reprezentowała w mediach instytucję, która na terenie Śląska zatrudniała wówczas ponad 1250 osób, w czterech Urzędach Celnych oraz jedenastu Oddziałach Celnych). Struktura organizacyjna Izby Celnej w Katowicach pozwoliła jej na zdobywanie doświadczenia we współpracy z mediami nie tylko regionalnymi, ale także ogólnopolskimi. Jej osobiste zaangażowanie oraz doskonalenie wiedzy praktycznej i teoretycznej w zakresie public relations oraz marketingu spowodowało, że w opinii dziennikarzy czołowych mediów ogólnopolskich Izba Celna w Katowicach stała się wówczas najbardziej rozpoznawalną w mediach Izbą Celną spośród 16 izb celnych w Polsce. W 2010 roku Szef Służby Celnej wyznaczył ją do pracy wykładowcy z tematyki public relations oraz zarządzania informacją na kursach oficerskich Służby Celnej. Za pracę tę została wyróżniona przez Szefa Służby Celnej. Nadmienić również należy, że podczas pracy w charakterze rzecznika Izby Celnej w Katowicach wielokrotnie realizowała i wdrażała kryzysowe zarządzanie informacją.W 2008 roku rozpoczęła studia doktoranckie z tematyki PR na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i równocześnie rozpoczęła pracę jako wykładowca akademicki- z zakresu PR w ochronie zdrowia oraz marketingu usług zdrowotnych w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej.Od 2015 roku, przez 18 miesięcy, była rzecznikiem prasowym Oddziału ZUS w Chorzowie. Po tym okresie przyjęła propozycję pracy regionalnego rzecznika prasowego ZUS województwa śląskiego. Do jej kompetencji należała obsługa medialna wszystkich sześciu oddziałów ZUS w województwie śląskim tj. Oddziału ZUS: w Chorzowie, Zabrzu, Sosnowcu, Częstochowie, Bielsku-Białej oraz Rybniku. Praca ta wymagała dużego zaangażowania, ale też pozwalała zdobywać cenne doświadczenie zawodowe.Warto dodać, że przez kilkanaście lat pracy w charakterze rzecznika prasowego Aldona Węgrzynowicz uczestniczyła w dziesiątkach szkoleń i kursów, które podnosiły jej kwalifikacje i poszerzały horyzonty.
  Istotne jest także to, że przez wiele lat, w związku ze swoimi zainteresowaniami, społecznie uczestniczyła w wielu kampaniach wyborczych. Przeprowadziła także szereg akcji społecznych, nakierowanych głównie na pomoc innym.W 2018 roku postanowiła zrealizować swoje wielkie marzenie-powołała do życia firmę All done PR Aldona Węgrzynowicz.Jak sama twierdzi, jej „konikiem” jest zarządzanie komunikacją w sytuacjach kryzysowych, uczestnictwo i prowadzenie kampanii wyborczych oraz prowadzenie szkoleń. Uwielbia współpracować z mediami. Lubi nowe wyzwania i … nie gustuje w stagnacji.Twierdzi też, że w Polsce wciąż za małą wagę przywiązuje się do społecznej odpowiedzialności biznesu, dlatego chce szerzyć tę idee.
Coyright © ALLDONEPR.PL. Branding oraz zmiany na stronie: FLEXSTUDIO.PL